NAŠE PREDAJNE

BRATISLAVA

BA

Mierová 83

OTVÁRACIE HODINY
Po-Pia: 09.00-19.00
So: 09.00-14.00


viac info

 

IVANKA PRI DUNAJI

IPDNám.Padlých hrdinov 4

OTVÁRACIE HODINY
Po-Pia: 08.00-19.00
So: 08.00-13.00


viac info

 

SENEC

SC

Námestie 1. mája, 25

OTVÁRACIE HODINY
Po-Pia: 10.00-18.00
So: 08.00-12.00


viac info

Vyvážené polomäkké (semi-moist) krmivo zo 60% čerstvého kuracieho mäsa ako jediným zdrojom kvalitných bielkovín, bez obilnín, zdrojom sacharidov ľahko stráviteľné zemiaky a banány, mäkké krokety.

Holistické jednodruhové psie krmivo s jediným zdrojom živočíšnych bielkovín, pre psov všetkých rás citlivých na výživu, bez obilia, so zemiakmi ako dodávateľom energie, s mäkkými kroketami.

Taktiež u psov sa stále častejšie vyskytujú najrôznejšie alergie na určité obsiahnuté komponenty v bežne dostupných krmivách, ktoré sa môžu prejaviť poruchami trávenia, problémami s kožou alebo osrstením.

Krmivo Senior je špeciálne zamerané a prispôsobené potrebám starších psov, od 7. - 8. roku života.

Nežiadúca nadváha u psa je spôsobená hlavne dobre mienenými, ale často príliš veľkorysími kŕmnymi dávkami, veľmi častým poskytovaním pamlskov, obmedzenými možnosťami pohybu a vydania energie, čo so sebou môže priniesť mnohé zdravotné riziká.

Rastúce šteňatá vykazujú nároky na správnu výživu odpovedajúci ich potrebám.

Špeciálne plnohodnotné a kompletné krmivo, ktoré svojím zložením a zameraním je zvlášť vhodné pre všetky rýchlo rastúce šteňatá veľkých a veľmi veľkých plemien, vzhľadom na splnenie požiadavky na šteňacie krmivo s podstatne zníženým obsahom proteínov.

Špeciálne plnohodnotné a kompletné krmivo, ktoré svojím zložením a zameraním je zvlášť vhodné pre všetky rýchlo rastúce šteňatá stredných, veľkých a veľmi veľkých plemien s citlivým zažívaním, vzhľadom na splnenie požiadavky na šteňacie krmivo s podstatne zníženým obsahom proteínov.

Krmivo je vhodné hlavne pre psy malých plemien, ktoré sú vzhľadom k poskytnutému krmivu často veľmi vyberaví.

Krmivo je vhodné hlavne pre psy malých plemien, ktoré sú vzhľadom k poskytnutému krmivu často veľmi vyberaví.