DVD o výcviku psov

PSY 1

Príručka pre chovateľov

 publikace1

Príručka pre chovateľov psov po prvýkrát aj na DVD! Všetko o tom, ako so svojím psom správne zaobchádzať, aby vás miloval a zároveň rešpektoval. Množstvo užitočných rád nielen pre začínajúcich psíčkarov vám poskytnú skúsení kynológovia, veterinári, záchranári a chovatelia. DVD si za krátku dobu našlo cestu k početnej komunite psíčkarov. Dnes je jeho predaj na úrovni platinovej platne. Kúpite v našich predajniach, na vybraných poštách. 

PSY 2

Príručka pre chovateľov- pokračovanie

psy2  dvd psy 2 zadna strana

Pokračovanie úspešnej DVD edície nás zavedie tentokrát na cvičisko. Pod dohľadom skúsených kynológov naučíte vášho psa takmer všetko. Samozrejme aj to, ako nestratiť nervy a v čom robia majitelia svojich štvornohých miláčikov pri ich výcviku najčastejšie chyby. Tiež vyvrátime množstvo mýtov o psoch. Opäť psíčkarská komunita nesklamala a DVD sa stalo za prvý mesiac predaja platinové. Kúpite v našich predajniach, na vybraných poštách.


UK-2 Základná škola kynológie
jednoducho pri výcviku

   dvd zsk2

 Cena: 5.61€
Dĺžka času: 1 hodina, 1 minúta

DVD slúži ako výborná pomôcka pre začiatočníkov a mierne pokročilých kynológov.
Zobrazené sú tu cviky pachových prác, poslušnosti, aj obrany. Každý cvik je znázornený dvoma spôsobmi - nácvikom daného cviku a už hotového cviku v správnej podobe. Nechýbajú ani komentáre ku každému cviku a rady kynológa Miloša Butyku.


Knižná publikácia

UK-2 Základná škola kynológie
jednoducho pri výcviku

kniha predna strana   kniha na zadnej strane

Cena: 5,61 €
Počet strán: 96
viac ako 160 farebných fotografií

Pes je najobľúbenejším spoločníkom človeka spomedzi zvierat. Stáročia sa stretávajú pri práci i v hrách. či už je to obor alebo trpaslík, veľký či malý, ak sa s ním bude starostlivo a múdro zaobchádzať, nepochybne sa odplatí družnosťou a náklonnosťou. Ako ho naučiť poslušnosti, obrane, stopovaniu, ako ho vycvičiť poradí autor Miloš Butyka v knihe, ktorá je neoceniteľným zdrojom praktických rád pre majiteľov týchto štvornohých priateľov a pomocníkov.